вівторок, 15 листопада 2016 р.

Учителі біології відвідали ПрФТ компанію "Ензим"14.11. 2016 учителі біології, які є учасниками проекту «Від компетентного вчителя до компетентного учня», відвідали ПрАТ компанію «Ензим». Захід було організовано з метою якісної підготовки до викладання предмету у 2017-18 навчальному році за новою програмою та вимогами нового Держстандарту. Програма викладання біології у 9 класі вимагає доброго розуміння вчителем сучасних біотехнологічних процесів. Прикладом сучасного біотехнологічного виробництва є унікальне і у своєму роді єдине в Україні відвідане підприємство. 
            Місія компанії – забезпечення українського та європейського споживача продукцією та послугами найвищої якості. 
           «Компанія Ензим» - це український національний виробник міжнародного рівня, підприємство зі столітньою історією та традиціями. 
             «Компанія Ензим» відкрита до інновацій, які активно впроваджуються на підприємстві шляхом аналізу закордонного досвіду та моніторингу ринку України. Це одне з перших українських виробництв, що впровадило систему управління безпечністю харчових продуктів згідно з міжнародним стандартом ISO 22000 і успішно пройшло сертифікацію. Це  амбіційне, модернізоване, успішне європейське підприємство.
            Учителі мали можливість не тільки почути про виробництво дріжджів, але і побачити весь процес їх виробництва з використанням сучасних біотехнологічних підходів.
          Висловлюємо велику подяку представнику компанії Вовк Любові, яка організаційно та змістовно супроводжувала захід та вчителям біології шкіл Личаківського району, які взяли активну участь у заході.
Методист НМЦО В. Олійник


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.