пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,  Навчально-методичний центр освіти м. Львова спільно з фірмою Prestigio 21 грудня 2017 року провів нагородження вчителів шкіл та гімназій міста сертифікатами про проходження навчання щодо практичного застосування інтерактивних панелей (мультибордів) у навчальному процесі. 

Нагородження відбулось в міському Палаці культури імені Гната Хоткевича. На церемонії нагородження був присутній національний тренер Prestigio - Денис Онікієнко. Він спільно з методистами та вчителями провів тренінги для вчителів хімії, фізики, біології та географії з метою підвищення ефективності викладання предметів природничо-математичного циклу через використання сучасних методів, а саме практичне застосування інтерактивних панелей у навчальному процесі.

Технічним  партнером цього заходу виступила фірма «Техніка для бізнесу» - офіційний постачальник мультибордів  Prestigio  у львівські школи.
Працівники компанії мають величезний досвід у роботі з даним мультимедійним обладнанням, його ПЗ і контентом, тому готові допомагати школам в адаптаційному періоді застосування даного обладнання.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.