середа, 25 квітня 2018 р.


19 квітня на базі ЛСШ І-го ст. № 53 відбувся ІІІ етап міської олімпіади з англійської мови для учнів 4-их класів.
30 учнів міста (по 5 з кожного району) виконали 2 письмові завдання, за результатами якого 15 учнів пройшли у фінал. Для виконання останнього завдання учням запропоновано взяти участь у грі. З групою учнів, які сиділи у колі, спілкувався лише один член оргкомітету, члени журі слухали усіх учасників, не втручаючись у процес. Таким чином, учні не відчували жодного дискомфорту чи стресу, адже вони самостійно запитували один одного, доповнювали, веселилися і насолоджувалися процесом.
Результати І-го та ІІ-го етапів міської оліміпади подано у таблиці.
Вітаємо переможців, а також учителів, які готували усіх учасників оліміпади.




Результати І-го етапу
(письмо)
ПІБ      учасника
ЗНЗ
ПІБ
вчителя
І етап
1
Петрусь Марко Андрійович
ЛСЗШ східних мов
Губаренко Н.О.
41
2
Силенко Ольга Дмитрівна
СЗШ№3
Леуш К.Ю.
41
3
Спінкс Максим Річардович
СЗШ №27
Шевченко Л. П.
33,5
4
Мінакова Ріана Русланівна
ЛСЗШ східних мов
Губаренко Н. О.
29
5
Дарсанія Сандро
СЗШ№62
Кушнірчук М. А.
17
6
Холодцов  Данило  Дмитрович
СЗШ   № 21
Депутат О. С.
31
7
Качан Поліна Любомирівна
СЗШ     № 82
Юськів М. Я.
23
8
Лиган Мілана Романівна
ЛНВК Школа-гімназія
Сорбале Г. М.
37
9
Винаградова Ярина Євгенівна
СЗШ      № 29
Яремко О.Т.
36
10
Онуфрик Остап Андрійович
СЗШ   № 7
Радкевич Н.М.
24
11
Колдовська Стефанія В’ячеславівна
ЛСШ № 53
Куч І.Р.
40
12
Делісандру Софія Андріївна
ЛСШ № 53
Куч І.Р.
43
13
Була Яна Сергіївна
ССЗШ № 81
Москаль З. В.
32
14
Базакіна Катерина Романівна
СЗШ № 91
Рафа О. О.
28
15
Бугій Марія Олександрівна
ЛСШ № 53
Куч І. Р.
34
16
Новіцький  Андрій  Володимир.
СЗШ  74
Подола  Д.Б.
20,5
17
Масечко    Анастасія   Юрївна
ССЗШ 75
Дунько  О.М.
38
18
Дмитришин    Аліна  Богданівна
ССЗШ 75
Козак  І.В.
38
19
Поріцький  Дмитро Романов.
НВК «Арніка»
Курманська О.В.
34
20
Лешко  Євген Тарасович
НВК « 1,2,3»
Балюра В.П.
30
21
Патрайко Вероніка Володимирівна
СЗШ № 90
Чубінська Н. Б.
34
22
Бригей Соломія Мар’янівна
НВК "Школа-ліцей "Оріяна"
Василяйко І. Ю.
33
23
Томчук Анастасія Віталіївна
ЗШ "Дивосвіт"
Бабик І. Я.
35
24
Щербакова Ольга Сергіївна
ЗШ "Дивосвіт"
Бабик І. Я.
33
25
Бодак Дарія Павлівна
КМДШ
Пиць Є. Т.
37
26
Скворцов Олександр Іванович
ССЗШ № 45
Лосєва К.Д.
33
27
Мандрішора  Остап  Романович 
ССЗШ №5
Іванців М.І.
35
28
Оленюк Аліна  Сергіївна 
ССЗШ №5
Юрків Л.А.
38,5
29
Ткачук Софія
ССЗШ  № 46
Яценко Н.С.
28
30
Яців Дарина
ССШЗ №2.

30

Результати ІІ етапу
(говоріння)
ПІБ учасника
ЗНЗ
ПІБ вчителя
Бали
Місце
1
Делісандру Софія Андріївна
ЛСШ № 53
Куч І.Р.
24
І
2
Бодак Дарія Павлівна
КМДШ
Пиць Є. Т.
24
І
3
Силенко Ольга Дмитрівна
СЗШ№3
Леуш К.Ю.
23
ІІ
4
Колдовська Стефанія В’ячеславівна
ЛСШ № 53
Куч І.Р.
      23
ІІ
5
Дмитришин    Аліна  Богданівна
ССЗШ № 75
Козак  І.В.
23
ІІ
6
Оленюк Аліна  Сергіївна 
ССЗШ №5
Юрків Л.А.
23
ІІ
7
Лиган Мілана Романівна
ЛНВК Школа-гімназія
Сорбале Г. М.
23
ІІ
8
Петрусь Марко Андрійович
ЛСЗШ східних мов
Губаренко Н.О.
21
ІІІ
9
Масечко    Анастасія   Юрївна
ССЗШ 75
Дунько  О.М.
21
ІІІ
10
Томчук Анастасія Віталіївна
ЗШ "Дивосвіт"
Бабик І. Я.
21
ІІІ
11
Мандрішора  Остап  Романович 
ССЗШ №5
Іванців М.І.
20
ІІІ
12
Бугій Марія Олександрівна
ЛСШ № 53
Куч І. Р.
22
ІІІ
13
Патрайко Вероніка Володимирівна
СЗШ № 90
Чубінська Н. Б.
22
ІІІ
14
Поріцький  Дмитро Романов.
НВК «Арніка»
Курманська О.В.
20
ІІІ
15
Винаградова Ярина Євгенівна
СЗШ      № 29
Яремко О.Т.
20
ІІІ



Усі учасники міської олімпіади отримали цінні призи. 

Вітаємо переможців, а також учителів, які готували усіх учасників оліміпади.