середа, 5 жовтня 2016 р.

Творчий краєзнавчий проект "Львівське рондо".

У жовтні 2016 року починає свою діяльність творчий краєзнавчий проект «Львівське рондо», який  пропонує заглибитись у дослідження культурно-мистецької спадщини міста Львова та матиме два напрямки «Серпантином львівських вулиць»  і «Львів в об’єктиві».
 Напрямок проекту «Серпантином львівських вулиць»  передбачає написання учнями дослідницьких робіт краєзнавчо-культорологічного змісту, присвячених історіям маловідомих львівських вулиць.  Школярі отримають можливість вивчати архівні документи, матеріали, що не розміщені на інтернет-носіях, збирати спогади мешканців міста, ретро-зображення.
Розкриваючи напрямок «Львів в об’єктиві», учні досліджуватимуть історію фотомистецтва у Львові, ознайомляться з мистецькою спадщиною видатних фотомайстрів, зможуть самостійно підготувати власну фотоколекцію в таких номінаціях:
1. «Міський пейзаж у ретростилі».
2. «Портрети львівян - від минулого до сучасності».
3. «Історія львівської фотографії. Лабораторні дослідження».
Реалізація проекту передбачає тренінги й семінари для вчителів, екскурсії та зустрічі з фахівцями для учнів; практикуми, майстер-класи, круглі столи.
Логічним завершенням цьогорічного проекту стане проведення учнівської конференції, на якій будуть представлені найкращі роботи за  обраними напрямками.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.